No.91 Taoyuan RD Yaozhuang Przemysł Jiashan County Zhejiang PR. Chiny
Dom

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

dobra jakość Pasek ładowania USB na sprzedaż
dobra jakość Pasek ładowania USB na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.
Wygląd firmy Biuro Biuro Przykładowy pokój Warsztat Magazyn Główne produkty
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : SFC POWER
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 5Million -6Million
Rok założenia : 2004
pc Export : 90% - 100%
Jiashan Dingsheng Electric Co., Ltd. Znajduje się w Jiashan, który znajduje się na północnym krańcu pierwszego mostu morskiego na świecie i kombinacji Jiangsu, ZhejiangandShanghai. Obszar ten rozwija się najszybciej na wschodzie Chin i ma najwygodniejszy transport (80 km od Szanghaju, 110 km od Kantonu i 100 km od Suzhou). Sheng feng poświęcił się opracowywaniu, projektowaniu i produkcji: przełączników, gniazd, listew zasilających, Push to open (push to exit) itp. Dla producentów urządzeń elektrycznych, a także do montażu w stojaku, bieżni, wózkach do laptopów i aplikacjach warsztatowych itp.

(Nasze produkty są eksportowane do krajów rozwiniętych w Europie i Ameryce bezpośrednio lub pośrednio. Moglibyśmy opracowywać nowe produkty zgodnie z wymaganiami funkcjonalnymi i wymaganiami montażowymi lub rysunkami klientów dotyczących produktów specjalnych.)

Firma zaczęła głównie rozwijać i produkować specjalne lub zastępować importowane produkty dla klientów. Produkty zyskały zaufanie i potwierdzenie wielu klientów, uzyskały certyfikat ISO9001 i UL, c-UL, ITS-BS, RCM, CE oraz stosują inne międzynarodowe certyfikaty, takie jak TUV, oraz prawa do eksportu. Jak zwykle dołożymy starań, aby ulepszyć produkty, zapewnić jakość produktów i ulepszyć produkty. Naszym celem jest stać się pionierem rynku z pragmatycznym stylem biznesowym, koncepcją usług uczciwości oraz w oparciu o innowacje naukowe i technologiczne. Jesteśmy gotowi do ścisłej współpracy z różnymi dostawcami w kraju i za granicą, dążymy do wspólnego rozwoju i postępu z duchem czasu. Witamy w naszej fabryce i służymy radą.

Tutaj znajdziesz produkt o najlepszej cenie i jakości.

Szczegóły kontaktu
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Light Sheng

Faks: 86-0573-84775190

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)