No.91 Taoyuan RD Yaozhuang Przemysł Jiashan County Zhejiang PR. Chiny
Dom

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

dobra jakość Pasek ładowania USB na sprzedaż
dobra jakość Pasek ładowania USB na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.
Wygląd firmy Biuro Biuro Przykładowy pokój Warsztat Magazyn Główne produkty

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : SFC POWER
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 5Million -6Million
Rok założenia : 2004
pc Export : 90% - 100%
Jiashan Shengfeng Plastics & Electronics Co., Ltd. znajduje się w Jiashan, który jest na północnym krańcu pierwszego mostu morskiego na świecie i połączenie Jiangsu, Zhejiang i Szanghaju. Obszar ten rozwija się najszybciej we wschodniej części Chin i ma najbardziej dogodny transport (jest to 80 km od Szanghaju, 110 km od Hangzhou i 100 km od Suzhou). Sheng feng poświęcił się opracowaniu, projektowaniu i produkcji: przełączników, gniazd, listew zasilających, Push to open (push to exit) itp. Dla producenta urządzeń elektrycznych i używania w montażu na stojaku, bieżni, laptopach i aplikacjach na stole warsztatowym itp.

(Nasze produkty są eksportowane do krajów rozwiniętych w Europie iAmerycznie pośrednio lub pośrednio.Możemy opracowywać nowe produkty zgodnie z wymaganiami funkcjonalnymi i wymaganiami dotyczącymi montażu lub rysunkami klientów dla specjalnych produktów.)

Firma głównie stała się rozwijać i produkować specjalne lub wymienić importowane produkty dla klientów. Produkty zdobyły zaufanie i potwierdzenie wielu klientów, uzyskały certyfikaty ISO9001 i UL, c-UL, ITS-BS, RCM, CE i stosują inne międzynarodowe certyfikaty, takie jak TUV, oraz prawa do samodzielnego wywozu. Dołożymy wszelkich starań, aby ulepszyć produkty, zapewnić jakość produktów i poprawić jakość produktów. Naszym celem jest stać się pionierem rynku z pragmatycznym stylem biznesowym, koncepcją usług integracyjnych oraz na podstawie innowacji naukowych i technologicznych. Chcemy ściśle współpracować z różnymi dostawcami w kraju i za granicą, poszukiwać wspólnego rozwoju i postępować z duchem czasu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i udzielania porad.

Możesz znaleźć produkt o najlepszej cenie i jakości tutaj.

Szczegóły kontaktu
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Light Sheng

Tel: 86-573-84775191-84775192

Faks: 86-0573-84775190

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)