aboutus

Profil firmy

Jiashan Dingsheng Electric Co., Ltd. Znajduje się w Jiashan, który znajduje się na północnym krańcu pierwszego mostu morskiego na świecie i kombinacji Jiangsu, ZhejiangandShanghai. Obszar ten rozwija się najszybciej na wschodzie Chin i ma najwygodniejszy transport (80 km od Szanghaju, 110 km od Kantonu i 100 km od Suzhou). Sheng feng poświęcił się opracowywaniu, projektowaniu i produkcji: przełączników, gniazd, listew zasilających, Push to open (push to exit) itp. Dla producentów urządzeń elektrycznych, a także do montażu w stojaku, bieżni, wózkach do laptopów i aplikacjach warsztatowych itp.

(Nasze produkty są eksportowane do krajów rozwiniętych w Europie i Ameryce bezpośrednio lub pośrednio. Moglibyśmy opracowywać nowe produkty zgodnie z wymaganiami funkcjonalnymi i wymaganiami montażowymi lub rysunkami klientów dotyczących produktów specjalnych.)

Firma zaczęła głównie rozwijać i produkować specjalne lub zastępować importowane produkty dla klientów. Produkty zyskały zaufanie i potwierdzenie wielu klientów, uzyskały certyfikat ISO9001 i UL, c-UL, ITS-BS, RCM, CE oraz stosują inne międzynarodowe certyfikaty, takie jak TUV, oraz prawa do eksportu. Jak zwykle dołożymy starań, aby ulepszyć produkty, zapewnić jakość produktów i ulepszyć produkty. Naszym celem jest stać się pionierem rynku z pragmatycznym stylem biznesowym, koncepcją usług uczciwości oraz w oparciu o innowacje naukowe i technologiczne. Jesteśmy gotowi do ścisłej współpracy z różnymi dostawcami w kraju i za granicą, dążymy do wspólnego rozwoju i postępu z duchem czasu. Witamy w naszej fabryce i służymy radą.

Tutaj znajdziesz produkt o najlepszej cenie i jakości.

Historia

 1. W maju 1998 r. Powstała fabryka Jiashan Huafeng Electrics Accosseries w Jiashan w Chinach.
 2. W lipcu 2004 r. Założono "Jiashan Shengfeng Plastics & Electronics Co., Ltd." (HUAFENG został przemianowany na SHENGFENG).
 3. Nasza firma uzyskała certyfikat systemu jakości ISO 9001: 2000 we wrześniu 2005 r., A system zarządzania jakością jest przeprowadzany.
 4. W listopadzie 2005 roku nasze produkty zostały zatwierdzone przez UL.
 5. Nasza firma otrzymała eksport w JAN. 2006
 6. W FEB. 2006 nasze produkty przeszły test "RHOS".
 7. W marcu 2006 roku nasze produkty przeszły certyfikat "ETLSEMKO-BS".
 8. W sierpniu 2006 r. Kupiliśmy ziemię pod nowy zakład (Jiashan Dingsheng Electronics & Accessories co., Ltd.)
 9. W styczniu 2007 roku firma miała przenieść się do obecnego budynku.
 10. W czerwcu 2 017, Jiashan Dingsheng Appliances Part Co., Ltd. biznes doe formalnie zewnętrzny.

Usługa

Jiashan Dingsheng Appliances Part Co., Ltd. specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu listew zasilających, podstawek biurkowych, stacji ładujących tablety, przełącznika elektronicznego, Push to Exit Swithch, ect ......

Nasze warunki handlowe i dopuszczalna praktyka:

1. Warunki cenowe: EXW, FOB, C & F lub CIF według INCOTERMS2000;

2. Z wyjątkiem T / T, L / C, nadal możemy zaakceptować paypal dla małych zamówień.

3. Ważność oferty: zwykle 15 dni po dacie notowania.

Nasza usługa Advantage:

1. Niezależny rozwój, mamy profesjonalny zespół z doświadczonymi inżynierami, którzy opracowują nowe materiały, konstrukcje, efekty, kształty i wszystkie inne rzeczy dla nowych stylów.

2. Zindywidualizowana usługa, możemy dostarczyć niestandardową próbkę zgodnie z koncepcją klienta lub wymaganiami produktu, aby pomóc im znaleźć najlepsze projekty.

3. Jesteśmy fabryką o obfitej i wydajnej wydajności, zawsze dostarczamy wszystko na czas i możemy się spotkać

krótki czas dostawy dla pilnych zamówień. Ponadto przechowujemy produkty zawsze w magazynie dla naszych klientów, którzy są godni zaufania.

4. Najszybsza odpowiedź na każde zapytanie zostanie udzielona w ciągu 48 godzin.

Usługa wysyłkowa:

1. Zapakowaliśmy towar w karton najwyższej jakości w celu zabezpieczenia transportu. Jeśli wymagane jest pakowanie paletowe, zwykle stosuje się paletę poliwęglanową lub wolną od fumigacji, jeśli potrzebna jest paleta i fumigacja, kupujący musi zapłacić za dodatkową opłatą.

2. Znaczniki wysyłki: zgodnie z wymaganiami kupującego.

3. Ilość / wartość więcej lub mniej pozwala na: +/- 5 jest dozwolone;

4. Dokumenty: komercyjne invoce / lista przewozowa / BL / CO / inne niezbędne dokumenty będą dostarczane na żądanie.

5. Sposób transportu: drogą morską, drogą lotniczą, DHL, Fedex, TNT i innymi ekspresowymi dostawami do próbki lub mini-zamówienia.

Serwis pogwarancyjny

 • Zapewniamy roczną gwarancję jakości.
 • Czas odpowiedzi: obiecujemy, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe i robimy zgodnie z zamówieniem klienta, jeśli nie to samo, co prośba, każde pytanie prosimy o informację zwrotną w ciągu 5 dni po otrzymaniu towaru. Po otrzymaniu powiadomienia od klienta, zapewniamy 24-godzinne po - wsparcie techniczne w zakresie sprzedaży, nie obejmuje urlopu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Nasz zespół

Naszymi członkami są:

Administrator: 5

Sprzedaż międzynarodowa: 3

Sprzedaż na rynku krajowym: 2

Inżynier: 3

QC / QA: 5

Pracownik produkcji: 55

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Light Sheng
Tel : +8657384775192
Faks : 86-0573-84775190
Pozostało znaków(20/3000)